с. Нововасилівка. Нововасилівська школа

Історія школи

Історія нашої школи дуже цікава. Записали ми її з вуст мешканця Нововасилівки ветерана війни Коротича Г.Є., на жаль його вже немає в живих. Ця людина мала пряме відношення до нашої школи - колись він у ній навчався, а ще протягом довгих років був її директором.
  Школа була заснована в 1928 році і першим її директором був Тининський А.М., він викладав музику й співи.
Спочатку школа була церковно-приходською. Вдень там вчились діти, а ввечері працював лікнеп для дорослих. У 1934-1935 роках у школі навчались діти з сіл: Одрубок, Нові Ковна, Жовте, Базавлучок, Красне, Жовтневе. У 1935р. школу трохи добудували, добавили два класи. До 1937р. наша школа була семирічною, а після війни - восьмирічною.
 У 1937р. її директором був Ватажок  Іван Іванович.
Як і до війни, це були ясла-школа, розташовувалась вона у двох будиночках, з різних країв села.
З 1953 р. директором була Скорутенко Софія Олександрівна, а з 1960 р. школу очолив Коротич Григорій Євтихійович. У школі було до 300 учнів, паралельні класи.
 У 1979 році директором школи став Лопатнюк Олександр Миколайович.
 З 1985 року школу очолила Столяр Наталія Михайлівна, яка була директором протягом 15 років.
 З 1995 року Нововасилівська восьмирічна школа стала - середньою.
На сьогоднішній день школу очолює Жадько Наталя Олександрівна. В школі працює 16 педагогів-однодумців. З них 2 має вищу категорію , 5 - спеціалістів І катергорії, 3 - ІІ категорії, 6 - спеціалістів. Учнівський колектив складає 63 учні.

Науково-методичний проект над яким працює Нововасилівська ЗОШ
"Використання технологій продуктивного навчання з метою стимулювання креативності учнів".
 Девіз: кожна дитина особистість.
Мета: забезпечення змісту освіти, що відповідає державному стандарту з усіх навчальних предметів, забезпечення можливостей та постійного духовного і фізичного самовдосконалення;
формування і розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості зі свідомою громадянською позицією.
Пріорітетні напрямки:
-періорієнтація навчально-виховного процесу на особистість учня;
-використання сучасних педагогічних технологій, залучення учнів до самоконтролю та самовдосконалення;
-формування інноваційного стилю управлінської діяльності, гармонізація стосунків учасників педагогічного процесу;
-збереження і зміцнення фізичного та психічного здоровя дітей;
-пошук шляхів співпраці з батьками, громадськістю.

-збереження і зміцнення фізичного та психічного здоровя дітей;